0008500113-08-L2-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0008500113-08-L2-D cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0008500113-08-L2-D cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 0008500113-08-L2-D |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 8" PRE-CRIMP A2016 BLUE |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.264 | $0.202 | $0.185 | $0.176 | $0.145 | |
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 0008500113-08-L2-D |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 8" PRE-CRIMP A2016 BLUE |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 142676 pcs |
| Fișa cu date | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide00085y0yyy Drawing |
| Fotografie produs | 0008500113-08-L2-D-001.jpg , 0008500113-08-L2-D-002.jpg |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Sârmă ecartament | 22 AWG |
| Serie | KK 2759 |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de conductori | 1 |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime | 8.00" (203.20mm) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| descriere detaliata | Blue 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 8.00" (203.20mm) |
| Contactați Finish Thickness | 100.0µin (2.54µm) |
| Contactați Finish | Tin |
| Contact Încheiați | Socket to Socket |
| Culoare | Blue |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Affinity Medical Technologies - a Molex company. Avem 142676 bucăți de Affinity Medical Technologies - a Molex company 0008500113-08-L2-D în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
0008500113-08-G8-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3048 GREEN - In stoc:
152688
- Parte#:
0008500113-08-G8 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3048 GREEN - In stoc:
173274
- Parte#:
0008500113-08-G2-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2016 GREEN - In stoc:
155461
- Parte#:
0008500113-08-L8-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3048 BLUE - In stoc:
161033
- Parte#:
0008500113-08-L1 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3047 BLUE - In stoc:
179561
- Parte#:
0008500113-08-L4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2015 BLUE - In stoc:
146382
- Parte#:
0008500113-08-L1-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3047 BLUE - In stoc:
129624
- Parte#:
0008500113-08-G6 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3049 GREEN - In stoc:
152059
- Parte#:
0008500113-08-L6 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3049 BLUE - In stoc:
162816
- Parte#:
0008500113-08-G4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2015 GREEN - In stoc:
158193
- Parte#:
0008500113-08-N1 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3047 BROWN - In stoc:
149951
- Parte#:
0008500113-08-G6-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3049 GREEN - In stoc:
154891
- Parte#:
0008500113-08-G4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2015 GREEN - In stoc:
156806
- Parte#:
0008500113-08-N2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2016 BROWN - In stoc:
149334
- Parte#:
0008500113-08-L6-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3049 BLUE - In stoc:
127434
- Parte#:
0008500113-08-N2-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2016 BROWN - In stoc:
165284
- Parte#:
0008500113-08-L4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2015 BLUE - In stoc:
162465
- Parte#:
0008500113-08-L2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2016 BLUE - In stoc:
156974
- Parte#:
0008500113-08-L8 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3048 BLUE - In stoc:
166529
- Parte#:
0008500113-08-N1-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3047 BROWN - In stoc:
146868
