0008500113-08-G4-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0008500113-08-G4-D cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0008500113-08-G4-D cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 0008500113-08-G4-D |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 8" PRE-CRIMP A2015 GREEN |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.266 | $0.204 | $0.186 | $0.177 | $0.146 | |
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 0008500113-08-G4-D |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 8" PRE-CRIMP A2015 GREEN |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 156806 pcs |
| Fișa cu date | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide00085y0yyy Drawing |
| Fotografie produs | 0008500113-08-G4-D-001.jpg , 0008500113-08-G4-D-002.jpg |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Sârmă ecartament | 24 AWG |
| Serie | KK 2759 |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de conductori | 1 |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime | 8.00" (203.20mm) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| descriere detaliata | Green 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 8.00" (203.20mm) |
| Contactați Finish Thickness | 100.0µin (2.54µm) |
| Contactați Finish | Tin |
| Contact Încheiați | Socket to Socket |
| Culoare | Green |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Affinity Medical Technologies - a Molex company. Avem 156806 bucăți de Affinity Medical Technologies - a Molex company 0008500113-08-G4-D în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
0008500113-08-L2-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2016 BLUE - In stoc:
142676
- Parte#:
0008500113-08-G2-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2016 GREEN - In stoc:
155461
- Parte#:
0008500113-08-G6-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3049 GREEN - In stoc:
154891
- Parte#:
0008500113-08-L2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2016 BLUE - In stoc:
156974
- Parte#:
0008500113-08-B8-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3048 BLACK - In stoc:
145142
- Parte#:
0008500113-08-B6-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3049 BLACK - In stoc:
160441
- Parte#:
0008500113-08-G1 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3047 GREEN - In stoc:
155623
- Parte#:
0008500113-08-G1-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3047 GREEN - In stoc:
158645
- Parte#:
0008500113-08-B8 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3048 BLACK - In stoc:
171629
- Parte#:
0008500113-08-G4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2015 GREEN - In stoc:
158193
- Parte#:
0008500113-08-G6 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3049 GREEN - In stoc:
152059
- Parte#:
0008500113-08-B4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2015 BLACK - In stoc:
130251
- Parte#:
0008500113-08-G8 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3048 GREEN - In stoc:
173274
- Parte#:
0008500113-08-B6 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3049 BLACK - In stoc:
142991
- Parte#:
0008500113-08-G2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2016 GREEN - In stoc:
180263
- Parte#:
0008500113-08-G8-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3048 GREEN - In stoc:
152688
- Parte#:
0008500113-08-L1-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3047 BLUE - In stoc:
129624
- Parte#:
0008500113-08-L4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2015 BLUE - In stoc:
162465
- Parte#:
0008500113-08-L4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2015 BLUE - In stoc:
146382
- Parte#:
0008500113-08-L1 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A3047 BLUE - In stoc:
179561
