79425-120HLF
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
  • 79425-110HLF.jpg
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 79425-120HLF cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
Număr parțial 79425-120HLF
Producător Amphenol FCI
Descriere BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT
Condiții libere de stare / stare RoHS Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
In Stock 76628 pcs
Preț de referință
(în dolari SUA)
300 pcs
Trimiteți o Cerere de ofertă pentru cantități mai mari decât cele afișate.
Cantitate:
Total:
Product parameter
Număr parțial 79425-120HLF
Producător Amphenol FCI
cantitate valabila 76628 pcs
Fișa cu date Bergstik II HDR D/R Straight
Fotografie produs 79425-120HLF.jpg
Categorie Conectori, Interconectați
Tensiune - DC Spark Over (Nom) Phosphor Bronze
Introduceți atribute -
terminare Solder
Stil Board to Board
Direcția de stivuire Male Pin
invaluindu 0.100" (2.54mm)
Terminarea ecranului Square
Serie BERGSTIK® II
Row Spacing - împerecherea Unshrouded
Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută -
Pitch - Conector -
Lungimea totală de contact 0.120" (3.05mm)
Temperatura de Operare -
Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 20
Număr de contacte -
Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0
Material - Izolație All
Codul producătorului 79425-120HLF
Lungime - Post (împerechere) -
Materialul de izolație -
Înălțimea izolației 0.410" (10.41mm)
Caracteristici -
Descriere extinsă 20 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT™
Ratingul curent -
Curent - maxim / contact -
Lungime de contact - Postare 0.190" (4.83mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Contactați Finish Thickness - Post -
Contact Finisare Grosime - Împerechere Gold or Gold, GXT™
Contactați Finish - Postați 30µin (0.76µm)
Contact Finish - Împerechere 0.100" (2.54mm)