794244-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 794244-1 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 794244-1 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 794244-1 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | 06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Nu se aplică / conforme cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.419 | $0.37 | $0.319 | $0.261 | ||
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |||
| $0.232 | $0.203 | $0.193 | |||
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 794244-1 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | 06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Nu se aplică / conforme cu RoHS |
| cantitate valabila | 119900 pcs |
| Fișa cu date | 794244 Drawing |
| Fotografie produs | 794244-1.jpg |
| Categorie | Conectori, Interconectați |
| Serie | MATE-N-LOK II |
| Spațierea rândului | 0.163" (4.14mm) |
| Pas | 0.163" (4.14mm) |
| ambalare | Bulk |
| Alte nume | A116741 |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții | 6 |
| Notă | Contacts Not Included |
| Tipul de montare | Free Hanging (In-Line) |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Not applicable / RoHS Compliant |
| Caracteristici | - |
| Tipul de fixare | Locking Ramp |
| descriere detaliata | 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm) |
| Tip de contact | Male Pin |
| Contactare Terminare | Crimp |
| Tip conector | Receptacle |
| Culoare | Natural |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Agastat Relays / TE Connectivity. Avem 119900 bucăți de Agastat Relays / TE Connectivity 794244-1 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
794241-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN HOUS PLUG MATE-N-LOK 4CIRC - In stoc:
92218
- Parte#:
794243-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
06P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - In stoc:
121956
- Parte#:
794236-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN HEADER PIN VERT 4POS TIN - In stoc:
99538
- Parte#:
794238-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
02P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - In stoc:
96316
- Parte#:
794245-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - In stoc:
75340
- Parte#:
794237-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN PLUG HOUSING 2POS MINI-UMNL - In stoc:
184362
- Parte#:
794231-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN SOCKET 16-20AWG TIN CRIMP - In stoc:
245905
- Parte#:
794242-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
04P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - In stoc:
69939
- Parte#:
794249-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
10P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - In stoc:
51002
- Parte#:
794246-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - In stoc:
64094
- Parte#:
794239-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN PLUG HOUSING 3POS IN-LING - In stoc:
141026
- Parte#:
794231-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN SOCKET 16-20AWG GOLD CRIMP - In stoc:
174017
- Parte#:
794240-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
03P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - In stoc:
122590
