794208-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 794208-1 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 794208-1 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 794208-1 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | CONN PLUG 18POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.976 | $0.936 | $0.858 | $0.819 | $0.78 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.682 | $0.663 | $0.565 | $0.526 | ||
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 794208-1 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | CONN PLUG 18POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 71917 pcs |
| Fișa cu date | 794208 |
| Fotografie produs | 794208-1-001.jpg , 794208-1-002.jpg , 794208-1-003.jpg |
| Categorie | Conectori, Interconectați |
| Serie | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Spațierea rândului | 0.163" (4.14mm) |
| Pas | 0.163" (4.14mm) |
| ambalare | Bulk |
| Alte nume | 7942081 A25718 |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții | 18 |
| Notă | Contacts Not Included |
| Tipul de montare | Free Hanging (In-Line) |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Caracteristici | - |
| Tipul de fixare | Latch Lock |
| descriere detaliata | 18 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm) |
| Tip de contact | Male or Female |
| Contactare Terminare | Crimp |
| Tip conector | Plug |
| Culoare | Natural |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Agastat Relays / TE Connectivity. Avem 71917 bucăți de Agastat Relays / TE Connectivity 794208-1 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
794217-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN SOCKET 30-26AWG TIN - In stoc:
1999147
- Parte#:
794203-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN CAP 14POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
82486
- Parte#:
794199-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
85087
- Parte#:
794205-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN CAP 15POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
83288
- Parte#:
794204-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN PLUG 15POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
76478
- Parte#:
794210-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN PLUG 20POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
66992
- Parte#:
794216-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN PIN 26-30AWG TIN CRIMP TERM - In stoc:
1023342
- Parte#:
794211-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN CAP 20POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
55543
- Parte#:
794214-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN PLUG 24POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
47363
- Parte#:
794202-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN PLUG 14POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
78500
- Parte#:
794198-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
76313
- Parte#:
794209-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN CAP 18POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
60493
- Parte#:
794213-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN CAP 22POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
49222
- Parte#:
794212-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN PLUG 22POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
64080
- Parte#:
794200-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
83276
- Parte#:
794206-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN PLUG 16POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
49450
- Parte#:
794201-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
58948
- Parte#:
794207-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN CAP 16POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
87525
- Parte#:
794216-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
MINI UMNL2 PIN 30-26 AWG AU - In stoc:
223897
- Parte#:
794215-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN CAP 24POS MINI UNIV-MATE 2 - In stoc:
63900
