0430310003-04-V0
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0430310003-04-V0 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0430310003-04-V0 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 0430310003-04-V0 |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 4" PRE-CRIMP A2040V VIOLET |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.28 | $0.242 | $0.22 | $0.198 | $0.176 | |
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 0430310003-04-V0 |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 4" PRE-CRIMP A2040V VIOLET |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 117296 pcs |
| Fișa cu date | 43031-0003 DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide |
| Fotografie produs | 0430310003-04-V0-001.jpg , 0430310003-04-V0-002.jpg |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Sârmă ecartament | 20 AWG |
| Serie | Micro-Fit 3.0 43031 |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de conductori | 1 |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime | 4.00" (101.60mm) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| descriere detaliata | Violet 20 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Gold 4.00" (101.60mm) |
| Contactați Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contactați Finish | Gold |
| Contact Încheiați | Pin to Cable (Round) |
| Culoare | Violet |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Affinity Medical Technologies - a Molex company. Avem 117296 bucăți de Affinity Medical Technologies - a Molex company 0430310003-04-V0 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
0430310003-04-S0-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2040S SLATE - In stoc:
83319
- Parte#:
0430310003-04-S4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2015S SLATE - In stoc:
91257
- Parte#:
0430310003-04-V4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - In stoc:
135121
- Parte#:
0430310003-04-V2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2016V VIOLET - In stoc:
130948
- Parte#:
0430310003-04-S2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2016S SLATE - In stoc:
128712
- Parte#:
0430310003-04-R4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2015R RED - In stoc:
81915
- Parte#:
0430310003-04-R4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2015R RED - In stoc:
128159
- Parte#:
0430310003-04-W0 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2040W WHITE - In stoc:
130121
- Parte#:
0430310003-04-R2-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2016R RED - In stoc:
80315
- Parte#:
0430310003-04-W4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2015W WHITE - In stoc:
128152
- Parte#:
0430310003-04-W2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2016W WHITE - In stoc:
108447
- Parte#:
0430310003-04-V4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - In stoc:
80947
- Parte#:
0430310003-04-S0 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2040S SLATE - In stoc:
109764
- Parte#:
0430310003-04-S2-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2016S SLATE - In stoc:
84307
- Parte#:
0430310003-04-R2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2016R RED - In stoc:
120539
- Parte#:
0430310003-04-S4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2015S SLATE - In stoc:
130120
- Parte#:
0430310003-04-V0-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2040V VIOLET - In stoc:
85632
- Parte#:
0430310003-04-W0-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2040W WHITE - In stoc:
92841
- Parte#:
0430310003-04-V2-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2016V VIOLET - In stoc:
102485
- Parte#:
0430310003-04-W2-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2016W WHITE - In stoc:
82245
