0430300004-10-A8
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0430300004-10-A8 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0430300004-10-A8 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 0430300004-10-A8 |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 10" PRE-CRIMP 3048 ORANGE |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.229 | $0.197 | $0.179 | $0.161 | $0.143 | |
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 0430300004-10-A8 |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 10" PRE-CRIMP 3048 ORANGE |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 130538 pcs |
| Fișa cu date | 43650 Prod SpecCustom Jumper Part Numbering Guide0430300004 DrawingJumper Wires Length GuideMicro-Fit 3.0™ Datasheet43045 Prod Spec |
| Fotografie produs | 0430300004-10-A8-001.jpg , 0430300004-10-A8-002.jpg |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Sârmă ecartament | 28 AWG |
| Serie | Micro-Fit 3.0 43030 |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de conductori | 1 |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime | 10.0" (254.0mm) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| descriere detaliata | Orange 28 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm) |
| Contactați Finish Thickness | 40.0µin (1.02µm) |
| Contactați Finish | Tin |
| Contact Încheiați | Socket to Cable (Round) |
| Culoare | Orange |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Affinity Medical Technologies - a Molex company. Avem 130538 bucăți de Affinity Medical Technologies - a Molex company 0430300004-10-A8 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
0430300004-10-G6 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP 1853 GREEN - In stoc:
132130
- Parte#:
0430300004-10-B1 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP 3047 BLACK - In stoc:
137111
- Parte#:
0430300004-10-B1-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP 3047 BLACK - In stoc:
127600
- Parte#:
0430300004-10-A1-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP 3047 ORANGE - In stoc:
112602
- Parte#:
0430300004-08-Y8-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP 3048 YELLOW - In stoc:
142734
- Parte#:
0430300004-10-A6-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP 1853 ORANGE - In stoc:
122570
- Parte#:
0430300004-10-B6-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP 1853 BLACK - In stoc:
117129
- Parte#:
0430300004-08-Y6-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP 1853 YELLOW - In stoc:
123818
- Parte#:
0430300004-10-G1 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP 3047 GREEN - In stoc:
158517
- Parte#:
0430300004-10-B8-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP 3048 BLACK - In stoc:
112069
- Parte#:
0430300004-08-Y8 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP 3048 YELLOW - In stoc:
160985
- Parte#:
0430300004-10-A6 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP 1853 ORANGE - In stoc:
121331
- Parte#:
0430300004-10-B6 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP 1853 BLACK - In stoc:
144648
- Parte#:
0430300004-08-Y6 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP 1853 YELLOW - In stoc:
138378
- Parte#:
0430300004-08-Y1 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP 3047 YELLOW - In stoc:
145085
- Parte#:
0430300004-10-B8 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP 3048 BLACK - In stoc:
155180
- Parte#:
0430300004-10-G1-D - Producători:
Molex, LLC - Descriere:
10" PRE-CRIMP 3047 GREEN - In stoc:
139503
- Parte#:
0430300004-08-Y1-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP 3047 YELLOW - In stoc:
123399
- Parte#:
0430300004-10-A8-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP 3048 ORANGE - In stoc:
118547
- Parte#:
0430300004-10-A1 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP 3047 ORANGE - In stoc:
148905
