0430300002-03-W2-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0430300002-03-W2-D cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0430300002-03-W2-D cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 0430300002-03-W2-D |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 3" PRE-CRIMP A2016W WHITE |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.325 | $0.28 | $0.255 | $0.229 | $0.204 | |
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 0430300002-03-W2-D |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 3" PRE-CRIMP A2016W WHITE |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 108604 pcs |
| Fișa cu date | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide0430300002 Drawing |
| Fotografie produs | 0430300002-03-W2-D-001.jpg , 0430300002-03-W2-D-002.jpg |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Sârmă ecartament | 22 AWG |
| Serie | Micro-Fit 3.0 43030 |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de conductori | 1 |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime | 3.00" (76.20mm) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| descriere detaliata | White 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 3.00" (76.20mm) |
| Contactați Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Contactați Finish | Gold |
| Contact Încheiați | Socket to Socket |
| Culoare | White |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Affinity Medical Technologies - a Molex company. Avem 108604 bucăți de Affinity Medical Technologies - a Molex company 0430300002-03-W2-D în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
0430300002-03-Y0-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW - In stoc:
112752
- Parte#:
0430300002-03-S4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2015S SLATE - In stoc:
119515
- Parte#:
0430300002-03-Y2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW - In stoc:
149808
- Parte#:
0430300002-03-W0-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2040W WHITE - In stoc:
111077
- Parte#:
0430300002-03-W0 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2040W WHITE - In stoc:
127295
- Parte#:
0430300002-04-A0-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2040A ORANGE - In stoc:
89083
- Parte#:
0430300002-03-V2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2016V VIOLET - In stoc:
123272
- Parte#:
0430300002-03-W4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE - In stoc:
134260
- Parte#:
0430300002-03-W2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2016W WHITE - In stoc:
140056
- Parte#:
0430300002-03-V2-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2016V VIOLET - In stoc:
108132
- Parte#:
0430300002-03-V0 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2040V VIOLET - In stoc:
151903
- Parte#:
0430300002-03-Y4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2015Y YELLOW - In stoc:
153913
- Parte#:
0430300002-03-V0-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2040V VIOLET - In stoc:
113222
- Parte#:
0430300002-04-A0 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
4" PRE-CRIMP A2040A ORANGE - In stoc:
125599
- Parte#:
0430300002-03-Y2-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW - In stoc:
100767
- Parte#:
0430300002-03-V4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - In stoc:
127677
- Parte#:
0430300002-03-V4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - In stoc:
102133
- Parte#:
0430300002-03-W4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE - In stoc:
108796
- Parte#:
0430300002-03-Y4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2015Y YELLOW - In stoc:
98195
- Parte#:
0430300002-03-Y0 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW - In stoc:
149790
