0430300001-08-Y2-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0430300001-08-Y2-D cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0430300001-08-Y2-D cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 0430300001-08-Y2-D |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 8" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.312 | $0.269 | $0.245 | $0.22 | $0.196 | |
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 0430300001-08-Y2-D |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 8" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 100688 pcs |
| Fișa cu date | 43030-00xx DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide |
| Fotografie produs | 0430300001-08-Y2-D-001.jpg , 0430300001-08-Y2-D-002.jpg |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Sârmă ecartament | 22 AWG |
| Serie | Micro-Fit 3.0 43030 |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de conductori | 1 |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime | 8.00" (203.20mm) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| descriere detaliata | Yellow 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 8.00" (203.20mm) |
| Contactați Finish Thickness | 40.0µin (1.02µm) |
| Contactați Finish | Tin |
| Contact Încheiați | Socket to Socket |
| Culoare | Yellow |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Affinity Medical Technologies - a Molex company. Avem 100688 bucăți de Affinity Medical Technologies - a Molex company 0430300001-08-Y2-D în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
0430300001-08-Y0 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW - In stoc:
136688
- Parte#:
0430300001-10-A0 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP A2040A ORANGE - In stoc:
117558
- Parte#:
0430300001-10-A0-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP A2040A ORANGE - In stoc:
108565
- Parte#:
0430300001-08-W2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2016W WHITE - In stoc:
131563
- Parte#:
0430300001-08-Y4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2015Y YELLOW - In stoc:
120408
- Parte#:
0430300001-10-A4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP A2015A ORANGE - In stoc:
118969
- Parte#:
0430300001-08-W0-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2040W WHITE - In stoc:
106036
- Parte#:
0430300001-10-B0 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP A2040B BLACK - In stoc:
136333
- Parte#:
0430300001-08-Y0-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW - In stoc:
111534
- Parte#:
0430300001-08-W4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2015W WHITE - In stoc:
108969
- Parte#:
0430300001-10-B0-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP A2040B BLACK - In stoc:
92513
- Parte#:
0430300001-08-Y2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW - In stoc:
147193
- Parte#:
0430300001-10-A2-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP A2016A ORANGE - In stoc:
115223
- Parte#:
0430300001-08-W2-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2016W WHITE - In stoc:
99760
- Parte#:
0430300001-08-W0 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2040W WHITE - In stoc:
136231
- Parte#:
0430300001-10-A4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP A2015A ORANGE - In stoc:
148756
- Parte#:
0430300001-08-Y4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2015Y YELLOW - In stoc:
103424
- Parte#:
0430300001-08-V4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - In stoc:
113312
- Parte#:
0430300001-08-W4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
8" PRE-CRIMP A2015W WHITE - In stoc:
135650
- Parte#:
0430300001-10-A2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
10" PRE-CRIMP A2016A ORANGE - In stoc:
134562
