0039000059-11-V2-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0039000059-11-V2-D cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0039000059-11-V2-D cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 0039000059-11-V2-D |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 11" PRE-CRIMP A2016 VIOLET |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.257 | $0.222 | $0.201 | $0.181 | $0.161 | |
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 0039000059-11-V2-D |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 11" PRE-CRIMP A2016 VIOLET |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 148616 pcs |
| Fișa cu date | 00390000yy DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide |
| Fotografie produs | 0039000059-11-V2-D-001.jpg , 0039000059-11-V2-D-002.jpg |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Sârmă ecartament | 22 AWG |
| Serie | Mini-Fit Jr |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de conductori | 1 |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime | 11.0" (279.4mm) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| descriere detaliata | Violet 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 11.0" (279.4mm) |
| Contactați Finish Thickness | - |
| Contactați Finish | Tin |
| Contact Încheiați | Socket to Socket |
| Culoare | Violet |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Affinity Medical Technologies - a Molex company. Avem 148616 bucăți de Affinity Medical Technologies - a Molex company 0039000059-11-V2-D în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
8T310F98AN - Producători:
Souriau Connection Technology - Descriere:
8T 6C 6#20 PIN RECP - In stoc:
2276
