0008500113-05-L1
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0008500113-05-L1 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0008500113-05-L1 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 0008500113-05-L1 |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 5" PRE-CRIMP A3047 BLUE |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.235 | $0.18 | $0.165 | $0.157 | $0.129 | |
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 0008500113-05-L1 |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 5" PRE-CRIMP A3047 BLUE |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 183603 pcs |
| Fișa cu date | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide00085y0yyy Drawing |
| Fotografie produs | 0008500113-05-L1-001.jpg , 0008500113-05-L1-002.jpg |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Sârmă ecartament | 30 AWG |
| Serie | KK 2759 |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de conductori | 1 |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime | 5.00" (127.00mm) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| descriere detaliata | Blue 30 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm) |
| Contactați Finish Thickness | 100.0µin (2.54µm) |
| Contactați Finish | Tin |
| Contact Încheiați | Socket to Cable (Round) |
| Culoare | Blue |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Affinity Medical Technologies - a Molex company. Avem 183603 bucăți de Affinity Medical Technologies - a Molex company 0008500113-05-L1 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
50739061474600F - Producători:
Dialight - Descriere:
PANEL INDICATOR INCAND 6V BLUE - In stoc:
42868
