0002062101-03-V9
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0002062101-03-V9 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 0002062101-03-V9 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 0002062101-03-V9 |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 3" PRE-CRIMP A2103 VIOLET |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.225 | $0.172 | $0.157 | $0.15 | $0.124 | |
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 0002062101-03-V9 |
|---|---|
| Producător | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Descriere | 3" PRE-CRIMP A2103 VIOLET |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 170705 pcs |
| Fișa cu date | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide000206yyyy Drawing |
| Fotografie produs | 0002062101-03-V9-001.jpg , 0002062101-03-V9-002.jpg |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Sârmă ecartament | 18 AWG |
| Serie | 1560 |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de conductori | 1 |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime | 3.00" (76.20mm) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| descriere detaliata | Violet 18 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 3.00" (76.20mm) |
| Contactați Finish Thickness | 20.0µin (0.51µm) |
| Contactați Finish | Tin |
| Contact Încheiați | Pin to Cable (Round) |
| Culoare | Violet |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Affinity Medical Technologies - a Molex company. Avem 170705 bucăți de Affinity Medical Technologies - a Molex company 0002062101-03-V9 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
0002062101-03-W2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2101 WHITE - In stoc:
182667
- Parte#:
0002062101-03-S9 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2103 SLATE - In stoc:
180846
- Parte#:
0002062101-03-W0-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2102 WHITE - In stoc:
179706
- Parte#:
0002062101-03-S4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A3070 SLATE - In stoc:
135133
- Parte#:
0002062101-03-Y0 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2102 YELLOW - In stoc:
156721
- Parte#:
0002062101-03-V0-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2102 VIOLET - In stoc:
178445
- Parte#:
0002062101-03-V2-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2101 VIOLET - In stoc:
162591
- Parte#:
0002062101-03-W2-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2101 WHITE - In stoc:
143380
- Parte#:
0002062101-03-W9-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2103 WHITE - In stoc:
147757
- Parte#:
0002062101-03-W4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A3070 WHITE - In stoc:
136655
- Parte#:
0002062101-03-S9-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2103 SLATE - In stoc:
147921
- Parte#:
0002062101-03-S4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A3070 SLATE - In stoc:
181326
- Parte#:
0002062101-03-V0 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2102 VIOLET - In stoc:
184011
- Parte#:
0002062101-03-W4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A3070 WHITE - In stoc:
182498
- Parte#:
0002062101-03-V2 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2101 VIOLET - In stoc:
182385
- Parte#:
0002062101-03-V4-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A3070 VIOLET - In stoc:
135261
- Parte#:
0002062101-03-V9-D - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2103 VIOLET - In stoc:
156864
- Parte#:
0002062101-03-W9 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2103 WHITE - In stoc:
163120
- Parte#:
0002062101-03-W0 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A2102 WHITE - In stoc:
158928
- Parte#:
0002062101-03-V4 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
3" PRE-CRIMP A3070 VIOLET - In stoc:
176805
