9405-10
API Delevan
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 9405-10 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 9405-10 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 9405-10 |
|---|---|
| Producător | API Delevan |
| Descriere | FIXED IND 680NH 1.72A 73 MOHM TH |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Conține plumb / RoHS neconform |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 250 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $10.412 | |||||
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 9405-10 |
|---|---|
| Producător | API Delevan |
| Descriere | FIXED IND 680NH 1.72A 73 MOHM TH |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Conține plumb / RoHS neconform |
| cantitate valabila | 2928 pcs |
| Fișa cu date | 9405-6(R) Series |
| Categorie | Inductoare, Bobine, Dusuri |
| Tip | - |
| Toleranţă | ±10% |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.380" Dia (9.65mm) |
| ecranare | Shielded |
| Serie | 9405 |
| Evaluări | - |
| Q @ Freq | 51 @ 25MHz |
| ambalare | Bulk |
| Pachet / Caz | Radial |
| Alte nume | 9405-10 250 BULK |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Material - Core | Ferrite |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Frecventa de inductie - test | 25MHz |
| Inductanţă | 680nH |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.500" (12.70mm) |
| Frecventa - Self Resonant | 130MHz |
| descriere detaliata | 680nH Shielded Inductor 1.72A 73 mOhm Max Radial |
| Rezistența DC (DCR) | 73 mOhm Max |
| Ratingul curent | 1.72A |
| Curent - saturație | - |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria API Delevan. Avem 2928 bucăți de API Delevan 9405-10 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
9405-30 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 33UH 269MA 3 OHM TH - In stoc:
3611
- Parte#:
9405-02 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 150NH 2.49A 35 MOHM TH - In stoc:
3209
- Parte#:
9405-08 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 470NH 1.84A 64 MOHM TH - In stoc:
3874
- Parte#:
9405-01 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 100NH 2.69A 30 MOHM TH - In stoc:
3319
- Parte#:
9405-22 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 6.8UH 410MA 1.3 OHM TH - In stoc:
3729
- Parte#:
9405-14 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 1.5UH 590MA 620 MOHM - In stoc:
3573
- Parte#:
9405-16 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 2.2UH 550MA 720 MOHM - In stoc:
3119
- Parte#:
9405 0601000 - Producători:
Belden - Descriere:
CBL 6COND/18AWG 2COND/16AWG - In stoc:
32
- Parte#:
9405-04 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 220NH 1.97A 56 MOHM TH - In stoc:
2897
- Parte#:
9405-24 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 10UH 380MA 1.5 OHM TH - In stoc:
3241
- Parte#:
9405-26 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 15UH 305MA 2.35 OHM TH - In stoc:
3753
- Parte#:
9405-20 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 4.7UH 435MA 1.15 OHM - In stoc:
3632
- Parte#:
9405-12 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 1UH 600MA 600 MOHM TH - In stoc:
3471
- Parte#:
9405-06 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 330NH 1.9A 60 MOHM TH - In stoc:
3545
- Parte#:
9405 - Producători:
Keystone Electronics Corp. - Descriere:
MACH SCREW BINDING SLOTTED #4-40 - In stoc:
363372
- Parte#:
9405-28 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 22UH 278MA 2.8 OHM TH - In stoc:
3283
- Parte#:
9405-18 - Producători:
API Delevan - Descriere:
FIXED IND 3.3UH 455MA 1.05 OHM - In stoc:
3510
- Parte#:
9404/S/12-12 - Producători:
BEI Sensors - Descriere:
SHAFT COUPLING FOR 12MM SHAFT - In stoc:
690

