6278881-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 6278881-1 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 6278881-1 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 6278881-1 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.547 | |||||
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
Product parameter
| Număr parțial | 6278881-1 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 2508 pcs |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Tip | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Întoarcere pierdere | - |
| Evaluări | OFNR |
| Temperatura de Operare | - |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime - În general | 3.3' (1.0m) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Material jachetă (izolație) | - |
| Pierdere de inserție | - |
| Tip fibră | 50/125 |
| Caracteristici | Riser, Zipcord |
| descriere detaliata | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 50/125 3.3' (1.0m) |
| Culoare - Conectori | Red |
| Culoare - cablu | Orange |
| Tip cablu | Twin Zip |
| Diametrul cablului | 0.14" (3.6mm) |
| Raza de indoire | - |
| Al doilea conector | MT-RJ Secure |
| Primul conector | ST (2) |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Agastat Relays / TE Connectivity. Avem 2508 bucăți de Agastat Relays / TE Connectivity 6278881-1 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
6278879-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - In stoc:
1956
- Parte#:
6278878-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - In stoc:
2129
- Parte#:
6278884-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,50,MTRJ-ST - In stoc:
1797
- Parte#:
6278883-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 2M1 - In stoc:
1937
- Parte#:
6278878-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - In stoc:
1910
- Parte#:
6278881-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 - In stoc:
1993
- Parte#:
6278884-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,50,MTRJ-ST - In stoc:
1974
- Parte#:
6278883-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 - In stoc:
1972
- Parte#:
6278880-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - In stoc:
2505
- Parte#:
6278878-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - In stoc:
2676
- Parte#:
6278880-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - In stoc:
2043
- Parte#:
6278879-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 1M1 - In stoc:
2430
- Parte#:
6278884-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,50,MTRJ-ST - In stoc:
2020
- Parte#:
6278883-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 5M1 - In stoc:
1782
- Parte#:
6278879-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - In stoc:
1874
- Parte#:
6278879-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - In stoc:
2062
- Parte#:
6278881-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 5M1 - In stoc:
1597
- Parte#:
6278881-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 2M1 - In stoc:
1863
- Parte#:
6278880-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - In stoc:
1594
- Parte#:
6278883-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 - In stoc:
2111

