6278873-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 6278873-3 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 6278873-3 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 6278873-3 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | C/A 50.125UM RIS MTRJ 3M1 |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.016 | |||||
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 6278873-3 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | C/A 50.125UM RIS MTRJ 3M1 |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 2273 pcs |
| Fișa cu date | 6278873 |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Tip | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Întoarcere pierdere | 20dB |
| Evaluări | OFNR |
| Temperatura de Operare | - |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime - În general | 9.8' (3.0m) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Material jachetă (izolație) | - |
| Pierdere de inserție | 0.50dB |
| Tip fibră | 50/125 |
| Caracteristici | Riser, Zipcord |
| descriere detaliata | Cable Fiber Optic MT-RJ To MT-RJ 50/125 9.8' (3.0m) |
| Culoare - Conectori | Black, Red |
| Culoare - cablu | Orange |
| Tip cablu | Twin Zip |
| Diametrul cablului | 0.14" (3.6mm) |
| Raza de indoire | - |
| Al doilea conector | MT-RJ |
| Primul conector | MT-RJ |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Agastat Relays / TE Connectivity. Avem 2273 bucăți de Agastat Relays / TE Connectivity 6278873-3 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
6278873-9 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 9M1 - In stoc:
1781
- Parte#:
6278873-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 5M1 - In stoc:
1565
- Parte#:
6278873-7 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 7M1 - In stoc:
1758
- Parte#:
6278811-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
MT-RJ SECURE JACK 50/125 ROSE - In stoc:
1690
- Parte#:
6278810-7 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
MT-RJ SECURE JACK 62.5/125 BROWN - In stoc:
1798
- Parte#:
6278811-7 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
MT-RJ SECURE JACK 50/125 BROWN - In stoc:
1817
- Parte#:
6278873-8 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 8M1 - In stoc:
1574
- Parte#:
6278874-4 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 4M1 - In stoc:
1796
- Parte#:
6278873-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 2M1 - In stoc:
1960
- Parte#:
6278811-9 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
MT-RJ SECURE JACK 50/125 ORANGE - In stoc:
1643
- Parte#:
6278810-6 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
MT-RJ SECURE JACK 62.5/125 AQUA - In stoc:
1738
- Parte#:
6278811-8 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
MT-RJ SECURE JACK 50/125 VIOLET - In stoc:
1648
- Parte#:
6278811-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
MT-RJ SECURE JACK 50/125 RED - In stoc:
1666
- Parte#:
6278873-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 1M1 - In stoc:
2028
- Parte#:
6278873-6 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 6M1 - In stoc:
1748
- Parte#:
6278811-6 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
MT-RJ SECURE JACK 50/125 AQUA - In stoc:
1823
- Parte#:
6278874-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 5M1 - In stoc:
1822
- Parte#:
6278874-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 3M1 - In stoc:
1772
- Parte#:
6278874-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 2M1 - In stoc:
1876
- Parte#:
6278874-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 1M1 - In stoc:
2374

