5492187-7
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 5492187-7 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 5492187-7 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 5492187-7 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | CA SM LDS FCAPC-FCAPC |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 20 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $13.646 | |||||
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 5492187-7 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | CA SM LDS FCAPC-FCAPC |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 2277 pcs |
| Fișa cu date | 5492187 |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Tip | Singlemode, Simplex |
| Serie | - |
| Întoarcere pierdere | 65dB |
| Evaluări | OFNR |
| Temperatura de Operare | - |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime - În general | 23.0' (7.0m) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Material jachetă (izolație) | - |
| Pierdere de inserție | 0.50dB |
| Tip fibră | - |
| Caracteristici | Riser |
| descriere detaliata | Cable Fiber Optic FC/APC To FC/APC 23.0' (7.0m) |
| Culoare - Conectori | Green |
| Culoare - cablu | Yellow |
| Tip cablu | Buffered Fiber |
| Diametrul cablului | 0.12" (3.0mm) |
| Raza de indoire | - |
| Al doilea conector | FC/APC |
| Primul conector | FC/APC |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Agastat Relays / TE Connectivity. Avem 2277 bucăți de Agastat Relays / TE Connectivity 5492187-7 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
5492191-7 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - In stoc:
2914
- Parte#:
5492123-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - In stoc:
28494
- Parte#:
5492123-6 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - In stoc:
17808
- Parte#:
5492123-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - In stoc:
29322
- Parte#:
5492191-3 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - In stoc:
2958
- Parte#:
5492193-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - In stoc:
4845
- Parte#:
5492105-9 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
C/A MPO-MPO 12 FIBER 492.1 FT - In stoc:
41
- Parte#:
5492221-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - In stoc:
4628
- Parte#:
5492221-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - In stoc:
5658
- Parte#:
5492191-4 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - In stoc:
3057
- Parte#:
5492191-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - In stoc:
2766
- Parte#:
5492170-2 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
PIGTAIL,MM 62.5/125 SC 2M - In stoc:
11047
- Parte#:
5492170-1 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
PIGTAIL,MM 62.5/125 SC 1M - In stoc:
8932
- Parte#:
5492187-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - In stoc:
2825
- Parte#:
5492170-3 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
PIGTAIL,MM 62.5/125 SC 3M - In stoc:
7896
- Parte#:
5492105-8 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA MPO-MPO 12 FIBER 164.0 FT - In stoc:
103
- Parte#:
5492221-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - In stoc:
4946
- Parte#:
5492187-6 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - In stoc:
2587
- Parte#:
5492191-6 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - In stoc:
2288
- Parte#:
5492191-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - In stoc:
2420

