503994-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 503994-2 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 503994-2 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 503994-2 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | CABLE ASSEM FIBER ST-ST 2 METER |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Conține plumb / RoHS neconform |
| Preț de referință (în dolari SUA) | Get a quote | ||||
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 503994-2 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | CABLE ASSEM FIBER ST-ST 2 METER |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Conține plumb / RoHS neconform |
| cantitate valabila | 5459 pcs |
| Fișa cu date | 503994 |
| Fotografie produs | 503994-2-001.jpg , 503994-2-002.jpg |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Tip | Multimode, Duplex |
| Serie | OPTIMATE |
| Întoarcere pierdere | - |
| Evaluări | OFNR |
| Alte nume | A11BBP-0202D |
| Temperatura de Operare | - |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime - În general | 6.6' (2.0m) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Material jachetă (izolație) | - |
| Pierdere de inserție | - |
| Tip fibră | 62.5/125 |
| Caracteristici | Riser, Zipcord |
| descriere detaliata | Cable Fiber Optic ST (2) To ST (2) 62.5/125 6.6' (2.0m) |
| Culoare - Conectori | Black, Blue |
| Culoare - cablu | Orange |
| Tip cablu | Twin Zip |
| Diametrul cablului | 0.12" (3.0mm) |
| Raza de indoire | - |
| Al doilea conector | ST (2) |
| Primul conector | ST (2) |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Agastat Relays / TE Connectivity. Avem 5459 bucăți de Agastat Relays / TE Connectivity 503994-2 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
503995-4 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CABLE ASSEM FIBER ST-ST 5 METER - In stoc:
5437
- Parte#:
503995-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CABLE ASSEM FIBER ST-ST 3 METER - In stoc:
5149
- Parte#:
503967-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
REMOVAL TOOL LGHTPLANE DUST CVR - In stoc:
5200
- Parte#:
503967-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
REMOVAL TOOL LGHTPLANE DUST CVR - In stoc:
4640
- Parte#:
503967-4 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
REMOVAL TOOL LGHTPLANE DUST CVR - In stoc:
4205
- Parte#:
503994-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CABLE ASSEM FIBER ST-ST 3 METER - In stoc:
5358
- Parte#:
503994-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CABLE ASSEM FIBER ST-ST 1 METER - In stoc:
4894
- Parte#:
503995-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CABLE ASSEM FIBER ST-ST 1 METER - In stoc:
5580
- Parte#:
5039C SL002 - Producători:
Alpha Wire - Descriere:
MULTI-PAIR 18COND 18AWG 500' - In stoc:
13
- Parte#:
5039600695 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
CONN MICRO SIMM PUSH-PUSH R/A - In stoc:
56878
- Parte#:
503967-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
REMOVAL TOOL LGHTPLANE DUST CVR - In stoc:
4423
- Parte#:
503995-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CABLE ASSEM FIBER ST-ST 2 METER - In stoc:
5999
- Parte#:
503994-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CABLE ASSEM FIBER ST-ST 10 METER - In stoc:
4471
- Parte#:
5039600694 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
CONN MICRO SIMM PUSH-PUSH R/A - In stoc:
36818
- Parte#:
5039C SL005 - Producători:
Alpha Wire - Descriere:
MULTI-PAIR 18COND 18AWG 100' - In stoc:
62
- Parte#:
5039600696 - Producători:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Descriere:
CONN MICRO SIMM PUSH-PUSH R/A - In stoc:
81956
- Parte#:
503967-6 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
REMOVAL TOOL LGHTPLANE DUST CVR - In stoc:
6045
- Parte#:
5039C SL001 - Producători:
Alpha Wire - Descriere:
MULTI-PAIR 18COND 18AWG 1000' - In stoc:
9
- Parte#:
503994-4 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CABLE ASSEM FIBER ST-ST 5 METER - In stoc:
4383
- Parte#:
503967-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
REMOVAL TOOL LGHTPLANE DUST CVR - In stoc:
5454
