3-6754410-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 3-6754410-1 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 3-6754410-1 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 3-6754410-1 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | CA,XG,MTRJ-SC |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $41.681 | |||||
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 3-6754410-1 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | CA,XG,MTRJ-SC |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 948 pcs |
| Fișa cu date | 6754410 |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Tip | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Întoarcere pierdere | 20dB |
| Evaluări | OFNR |
| Temperatura de Operare | - |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime - În general | 101.7' (31.0m) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Material jachetă (izolație) | - |
| Pierdere de inserție | 0.55dB |
| Tip fibră | 50/125 |
| Caracteristici | Riser, Zipcord |
| descriere detaliata | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 101.7' (31.0m) |
| Culoare - Conectori | Red |
| Culoare - cablu | Orange |
| Tip cablu | Twin Zip |
| Diametrul cablului | 0.14" (3.6mm) |
| Raza de indoire | - |
| Al doilea conector | MT-RJ Secure |
| Primul conector | SC Duplex |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Agastat Relays / TE Connectivity. Avem 948 bucăți de Agastat Relays / TE Connectivity 3-6754410-1 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
3-6754410-6 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,XG,MTRJ-SC - In stoc:
825
- Parte#:
3-6754272-8 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - In stoc:
66
- Parte#:
3-6754410-8 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,XG,MTRJ-SC - In stoc:
733
- Parte#:
3-6754272-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - In stoc:
75
- Parte#:
3-6754410-7 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,XG,MTRJ-SC - In stoc:
866
- Parte#:
3-6754411-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,XG,MTRJ-SC - In stoc:
941
- Parte#:
3-6754411-0 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,XG,MTRJ-SC - In stoc:
785
- Parte#:
3-6754272-4 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - In stoc:
63
- Parte#:
3-6754410-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,XG,MTRJ-SC - In stoc:
813
- Parte#:
3-6754272-9 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - In stoc:
60
- Parte#:
3-6754410-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,XG,MTRJ-SC - In stoc:
878
- Parte#:
3-6754410-4 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,XG,MTRJ-SC - In stoc:
735
- Parte#:
3-6754410-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,XG,MTRJ-SC - In stoc:
842
- Parte#:
3-6754272-1 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
CA 62.5 12F OFNP MPO - In stoc:
67
- Parte#:
3-6754272-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - In stoc:
76
- Parte#:
3-6754410-9 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,XG,MTRJ-SC - In stoc:
796
- Parte#:
3-6754410-0 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,XG,MTRJ-SC - In stoc:
945
- Parte#:
3-6754272-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - In stoc:
65
- Parte#:
3-6754272-6 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
CA 62.5 12F OFNP MPO - In stoc:
63
- Parte#:
3-6754272-7 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - In stoc:
70

