2-1906015-7
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 2-1906015-7 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 2-1906015-7 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 2-1906015-7 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $30.092 | |||||
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 2-1906015-7 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 1130 pcs |
| Fișa cu date | 1906015 |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Tip | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Întoarcere pierdere | - |
| Evaluări | OFNR |
| Temperatura de Operare | - |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime - În general | 88.6' (27.0m) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Material jachetă (izolație) | - |
| Pierdere de inserție | 0.54dB |
| Tip fibră | 50/125 |
| Caracteristici | Riser, Zipcord |
| descriere detaliata | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 88.6' (27.0m) |
| Culoare - Conectori | Beige, Green |
| Culoare - cablu | Orange |
| Tip cablu | Twin Zip |
| Diametrul cablului | 0.08" (2.0mm) |
| Raza de indoire | - |
| Al doilea conector | LC Duplex |
| Primul conector | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Agastat Relays / TE Connectivity. Avem 1130 bucăți de Agastat Relays / TE Connectivity 2-1906015-7 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
2-1906020-3 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - In stoc:
1351
- Parte#:
2-1906020-2 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - In stoc:
1355
- Parte#:
2-1906014-8 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - In stoc:
972
- Parte#:
2-1906020-1 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - In stoc:
1359
- Parte#:
2-1906015-0 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - In stoc:
1512
- Parte#:
2-1906015-4 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - In stoc:
1418
- Parte#:
2-1906020-5 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - In stoc:
1296
- Parte#:
2-1906015-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - In stoc:
1332
- Parte#:
2-1906015-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - In stoc:
1131
- Parte#:
2-1906015-1 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - In stoc:
1429
- Parte#:
2-1906020-6 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - In stoc:
1179
- Parte#:
2-1906020-7 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - In stoc:
967
- Parte#:
2-1906015-9 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - In stoc:
1141
- Parte#:
2-1906020-0 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - In stoc:
1209
- Parte#:
2-1906015-8 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - In stoc:
1098
- Parte#:
2-1906014-7 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - In stoc:
1280
- Parte#:
2-1906015-6 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - In stoc:
1059
- Parte#:
2-1906015-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - In stoc:
1286
- Parte#:
2-1906020-4 - Producători:
TE Connectivity AMP Connectors - Descriere:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - In stoc:
1163
- Parte#:
2-1906014-9 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - In stoc:
1185

