1-6206619-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 1-6206619-0 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 1-6206619-0 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | 1-6206619-0 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | FOMM50 LEAD 1.8 MZ MTRJ/SC DPX |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 12 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.858 | |||||
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | 1-6206619-0 |
|---|---|
| Producător | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Descriere | FOMM50 LEAD 1.8 MZ MTRJ/SC DPX |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 2108 pcs |
| Fișa cu date | 6206619 |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Tip | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Întoarcere pierdere | - |
| Evaluări | LSZH |
| Temperatura de Operare | - |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime - În general | 32.8' (10.0m) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Material jachetă (izolație) | - |
| Pierdere de inserție | 0.30dB |
| Tip fibră | 50/125 |
| Caracteristici | Low Smoke, Zipcord |
| descriere detaliata | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ 50/125 32.8' (10.0m) |
| Culoare - Conectori | Black |
| Culoare - cablu | Orange |
| Tip cablu | Twin Zip |
| Diametrul cablului | 0.14" (3.6mm) |
| Raza de indoire | - |
| Al doilea conector | MT-RJ |
| Primul conector | SC Duplex |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria Agastat Relays / TE Connectivity. Avem 2108 bucăți de Agastat Relays / TE Connectivity 1-6206619-0 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
1-6206820-0 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
FOGBIT50 MCLL SC/PC-SC/PC 10M - In stoc:
752
- Parte#:
1-626040-0 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN RCPT HSG 0.25 5POS NATURAL - In stoc:
130871
- Parte#:
1-608702-9 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
IDENT TIE NATITY134C - In stoc:
203636
- Parte#:
1-6123098-0 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN PLUG 240POS VERT GOLD - In stoc:
1357
- Parte#:
1-6123086-0 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN PLUG 280POS 0.6MM GOLD - In stoc:
7473
- Parte#:
1-6116317-0 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHLD - In stoc:
1190
- Parte#:
1-6206619-5 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
FOMM50 LEAD 1.8 MZ MTRJ/SC DPX - In stoc:
2160
- Parte#:
1-6116353-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - In stoc:
20763
- Parte#:
1-6206619-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
FOMM50 LEAD 1.8 MZ MTRJ/SC DPX - In stoc:
2352
- Parte#:
1-6206619-4 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
FOMM50 LEAD 1.8 MZ MTRJ/SC DPX - In stoc:
2130
- Parte#:
1-6123002-0 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN PLUG 200POS VERT BRD/BRD - In stoc:
10063
- Parte#:
1-6278027-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A ST/MT-RJ, MM 2FT - In stoc:
3179
- Parte#:
1-6278027-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
C/A ST/MT-RJ, MM 3FT - In stoc:
2556
- Parte#:
1-6123000-0 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN RCPT 200POS VERT SMT GOLD - In stoc:
12533
- Parte#:
1-608701-9 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CABLE TIE 4" 18# IDENTIFICATION - In stoc:
5984
- Parte#:
1-6116314-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - In stoc:
3925
- Parte#:
1-621193-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
MICRO STRIP CALBE ASSY 108 POS - In stoc:
4160
- Parte#:
1-621189-3 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
MICRO STRIP CABLE ASSY 36POS - In stoc:
4071
- Parte#:
1-626065-2 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN MALE TAB HSG 0.11 2POS NAT - In stoc:
203277
- Parte#:
1-619520-0 - Producători:
Agastat Relays / TE Connectivity - Descriere:
CONN ADAPT JACK-JACK TNC 50 OHM - In stoc:
16931

