DK-2631-05
ASSMANN WSW Components
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați DK-2631-05 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați DK-2631-05 cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | DK-2631-05 |
|---|---|
| Producător | ASSMANN WSW Components |
| Descriere | CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 5M |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $7.55 | $7.013 | $6.293 | $6.114 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $5.394 | $5.035 | $4.927 | |||
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | DK-2631-05 |
|---|---|
| Producător | ASSMANN WSW Components |
| Descriere | CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 5M |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 6134 pcs |
| Fișa cu date | DK-2631-xx Drawing |
| Fotografie produs | DK-2631-05.jpg |
| Categorie | Ansambluri de cabluri |
| Tip | Multimode, Duplex |
| Serie | Digitus® |
| Întoarcere pierdere | - |
| Evaluări | - |
| Alte nume | AE10448 DK263105 |
| Temperatura de Operare | - |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lungime - În general | 16.4' (5.0m) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Material jachetă (izolație) | - |
| Pierdere de inserție | - |
| Tip fibră | 62.5/125 |
| Caracteristici | - |
| descriere detaliata | Cable Fiber Optic LC Duplex To ST (2) 62.5/125 16.4' (5.0m) |
| Culoare - Conectori | Black, Red |
| Culoare - cablu | Orange |
| Tip cablu | Buffered Fiber |
| Diametrul cablului | 0.12" (3.0mm) |
| Raza de indoire | - |
| Al doilea conector | ST (2) |
| Primul conector | LC Duplex |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria ASSMANN WSW Components. Avem 6134 bucăți de ASSMANN WSW Components DK-2631-05 în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
DK-2622-07 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 7M - In stoc:
8431
- Parte#:
DK-2631-07 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 7M - In stoc:
7686
- Parte#:
DK-2622-05 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 5M - In stoc:
8212
- Parte#:
DK-2631-02 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 2M - In stoc:
8478
- Parte#:
DK-2632-07 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-SC 7M - In stoc:
8578
- Parte#:
DK-2631-01 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 1M - In stoc:
7324
- Parte#:
DK-2631-15 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 15M - In stoc:
4322
- Parte#:
DK-2631-10 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 10M - In stoc:
5519
- Parte#:
DK-2632-03 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-SC 3M - In stoc:
6919
- Parte#:
DK-2631-03 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 3M - In stoc:
7451
- Parte#:
DK-2622-01 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 1M - In stoc:
11878
- Parte#:
DK-2632-10 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-SC 10M - In stoc:
6619
- Parte#:
DK-2632-01 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-SC 1M - In stoc:
8850
- Parte#:
DK-2612-10 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 10M - In stoc:
6115
- Parte#:
DK-2632-02 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-SC 2M - In stoc:
7729
- Parte#:
DK-2632-05 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-SC 5M - In stoc:
7831
- Parte#:
DK-2622-10 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 10M - In stoc:
5919
- Parte#:
DK-2622-02 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 2M - In stoc:
11314
- Parte#:
DK-2622-03 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 3M - In stoc:
9411
- Parte#:
DK-2632-15 - Producători:
ASSMANN WSW Components - Descriere:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-SC 15M - In stoc:
4099
