LT1032CSW#PBF
ADI (Analog Devices, Inc.)
Imaginile sunt doar pentru referință.
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați LT1032CSW#PBF cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați LT1032CSW#PBF cu încredere de la Components-Store.com, garanție de 1 an
Cere un citat
| Număr parțial | LT1032CSW#PBF |
|---|---|
| Producător | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Descriere | IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| Preț de referință (în dolari SUA) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.673 | $1.111 | $0.936 | |||
- Parametrul produsului
- Produse asemanatoare
- Știri înrudite
- Fișa cu date
Product parameter
| Număr parțial | LT1032CSW#PBF |
|---|---|
| Producător | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Descriere | IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC |
| Condiții libere de stare / stare RoHS | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
| cantitate valabila | 39042 pcs |
| Fișa cu date | LT1032 |
| Fotografie produs | LT1032CSW#PBF.jpg |
| Categorie | Circuite integrate (IC) |
| Tensiune - Aprovizionare | 5 V ~ 15 V |
| Tip | Driver |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 16-SOIC |
| Serie | - |
| Protocol | RS232, RS423 |
| ambalare | Tube |
| Pachet / Caz | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Alte nume | LT1032CSWPBF |
| Temperatura de Operare | 0°C ~ 70°C |
| Numărul de șoferi / receptoare | 4/0 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| dublu | - |
| descriere detaliata | 4/0 Driver RS232, RS423 16-SOIC |
| Rata de date | - |
| Numărul părții de bază | LT1032 |
Components-Store.com este un distribuitor fiabil de stocare a componentelor electronice. Suntem specializati in toate componentele electronice din seria ADI (Analog Devices, Inc.). Avem 39042 bucăți de ADI (Analog Devices, Inc.) LT1032CSW#PBF în stoc acum disponibile. Solicitați o ofertă de la distribuitorul de componente electronice la Components-Store.com, echipa noastră de vânzări vă va contacta în decurs de 24 de ore.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produse asemanatoare
- Parte#:
09000005019 - Producători:
HARTING - Descriere:
ACCES METAL MULTIPLE CABLE SEAL - In stoc:
4290
